Новини
"Динамо" витримало натиск трибун в Піреї

«Динамо» на останніх хвилинах вирвало нічию у матчі з «Олімпіакосом» в Лізі Європи (ФОТО)

14 лют 2019, 21:55

Київське «Динамо» на останніх хвилинах врятувалося від поразки від «Олімпіакоса» у Лізі Європи і вирвало нічию 2:2.

.

«Динамо» зіграло перший офіційний матч 2019 року — у Піреї кияни провели виїзний поєдинок 1/16 фіналу з грецьким «Олімпіакосом».

Вже у початку матчу кияни пропустили гол від Ахмеда Хассані. Він скористався пасом Константіноса Фортуніса і з близької відстані розстріляв ворота Бойка.

«Динамо» відігралося після точного удару Віталія Буяльського, який забив з пасу Томаша Кенджери. Другий гол у матчі греки забили перед перервою, коли Жилю Діашу вдався шикарний удар з далекої дистанції.

Після перерви господарі мали кілька хороших шансів, щоб збільшити перевагу в рахунку, але не скористалися своїми моментами. Зате «Динамо» атакувало до останніх хвилин і реалізувало свій епізод у чужих воріт — Беньямін Вербич забив другий гол киян.

Матч-відповідь у Києві відбудеться через тиждень, 21 лютого. Стартові склади команд