Ракурсhttps://racurs.ua/
В американських судах приймають смайли в якості доказів. Фото: Информатор Tech
Емодзі у законі: в американських судах приймають смайли в якості доказів (ІНФОГРАФІКА)
https://racurs.ua/ua/n118369-dokazovi-emodzi-v-amerykanskyh-sudah-pryymaut-smayly-v-yakosti-dokaziv-infografika.htmlРакурсЕмодзі все частіше використовують як докази в американських судах. Такого висновку дійшли дослідники, проаналізувавши матеріали судових справ за останні 15 років.
.
Так, з 2004 року смайли зустрічалися у 171 справі, що розглядали американські суди, причому з часом кількість згадок емодзі тільки збільшується, повідомляє The Verge.
Згідно з даними вчених з Університету Санта-Клари, 30% справ зі згадуванням смайлів було розглянуто у 2018 році. Емодзі згадуються в справах, як сексуального характеру, так і судових матеріалах, пов’язаних з вбивствами і крадіжками.
У справі про сутенерство суд прийняв як доказ про існування ділових відносин два смайла — туфлі з високими підборами і грошовий мішок, який підозрюваний відправив дівчині. Про те, що в даному випадку мова дійсно йшла про сутенерство і примушення до сексу за гроші, підтвердив експерт, що спеціалізується на торгівлі людьми.
Водночас дослідники повідомляють про проблеми з трактуванням емодзі, адже їх значення може змінюватися в залежності від контексту. Вчені наводять приклад того, як смайл з посмішкою в перших версіях iOS більшість користувачів вважали негативним, проте подібний смайл на інших платформах вважався позитивним.
Раніше повідомлялося, що компанія Unicode анонсувала випуск понад 200 нових смайлів в 2019 році.