«Шахтар» вибув із ЛЄ. Фото: Народна правда

«Шахтар» із розгромним рахунком поступився «Айнтрахту» та вибув із Ліги Європи (ВІДЕО)

21 лют 2019, 22:20

Донецький «Шахтар» на виїзді поступився німецькому «Айнтрахту» з рахунком 4:1 та вибув із Ліги Європи.

.

Матч 1/16 фіналу Ліги Європи завершився розгромом для гірників у місті Франкфурт-на-Майні. Команда з Німеччини за підсумком двох матчів (перший матч завершився у нічию 2:2) вийшла в 1/8 фіналу турніру.

Взяття воріт гірників було зафіксовано в середині першого тайму — на 23-й хвилині Йович влучно пробив у «дев'ятку». Вже через дві хвилини арбітр показав на одинадцятиметрову позначку в штрафній «Шахтаря», оскільки м’яч потрапив у руку Матвієнку. Аллі впевнено пробив пенальті, який голкіпер гірників не зумів відбити.

На 62-й хвилині донецька команда змогла скоротити відставання у рахунку. Ісмаїлі зробив ривок та прострілив на Мораєса, який дотиком відправив м’яч у сітку.

Третій гол у ворота П’ятова влетів на 80-й хвилині. Дублем відзначився Алле. А вже 87-й хвилині Анте Ребич поховав надії «Шахтаря» на єврокубкову весну.

Нагадаємо, 14 лютого київське «Динамо» зіграло перший офіційний матч 2019 року — у Піреї кияни провели виїзний поєдинок 1/16 фіналу з грецьким «Олімпіакосом». Підопічні Олександра Хацкевича на останніх хвилинах врятувалися від поразки від «Олімпіакоса» і вирвали нічию 2:2.