Ольга Саладуха. Фото: KP.UA

Українка Ольга Саладуха здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (ІНФОГРАФІКА)

3 бер 2019, 13:45

Медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики, який відбувається в шотландському Глазго, здобула спортсменка з України Ольга Саладуха.

.

Під час змагань жіночого фіналу в секторі для потрійних стрибків українка посіла третє місце та таким чином здобула бронзову нагороду. Вона показала результат 14,47 м. Про це повідомляється на веб-сторінці European Athletics.

Переможцем змагань стала представниця Іспанії Ана Пелетьєро, яка встановила національний рекорд у 14.73 м. «Срібло» здобула Параскева Папахрістоу з Греції — 14,50 м.

Восьму позицію із загальним результатом 13,95 м посіла ще одна представниця України — Ганна Красуцька з Чернігівської області.

Інфографіка: european-athletics.org

Нагадаємо, 2 березня у шотландському Глазго український стрибун у висоту Андрій Проценко виборов друге місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Він змагався у секторі для стрибків у висоту й показав результат 2,26 м.