Новини
Українська спортсменка здобула «срібло» на чемпіонаті Європи. Фото: ТСН

Українська біатлоністка здобула «срібло» на чемпіонаті Європи

20 лют 2019, 21:04

Українська біатлоністка Юлія Журавок здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи, який стартував сьогодні, 20 лютого, у білоруському місті Раубичі.

.

Журавок брала участь в індивідуальній гонці. Зазначається, що українка добре впоралася зі стрільбою, вона допустила лише один промах, що дозволило їй обійти більшість своїх суперниць, повідомляє «Радіо Свобода».

Шведська спортсменка Ханна Еберґ, яка, до речі, є олімпійською чемпіонкою в цій дисципліні, випередила українку на останньому колі. Попри невелику перевагу в 11 секунд, яку мала українка після четвертої стрільби, Еберґвдалося швидше пройти останнє коло та випередити Журавок на 32,3 секунди.

Третє місце в індивідуальній гонці посіла білоруська спортсменка Ірина Кривко.

Зазначається, що в цих перегонах брали участь й інші українські спортсменки, проте вони припустились багато промахів, що не дозволило їм посісти призові місця. Українські біатлоністки також посіли 11, 18, 47 та 51 місце.

Раніше повідомлялось, що українські каратистки завоювали дві срібні нагороди на змаганнях у Дубаї.