Українські каратисти посіли друге місце на змаганнях в Дубаї. Фото: XSPORT.ua

Українські каратисти посіли друге місце на змаганнях у Дубаї

17 лют 2019, 22:14

Українські спортсменки посіли друге місце на змаганнях Karate1 PremierLeagueв Дубаї.

.

Каратисти Анжеліка Терлюга та Катерина Криваборолися за перші місця, але обидві у фінальних змаганнях поступилися конкуренткам, повідомляє «Укрінформ».

Терлюга змагалася у ваговій категорії до 55 кг. Її суперницею у фіналі була Вен Цзю-Юнз Тайбея. Фінальний бій завершився з рахунком 3:4 не на користь українки.

Крива боролася за почесне перше місце у категорії до 50 кг. У фінальному бою українка змагалася з турецькою спортсменкою Серап Озчелік. Крива поступилася туркені та фінальний бій завершився рахунком 1:7. Незважаючи на те, що рахунок в цьому двобої відкрила українка, потім вона отримала багато попереджень та діяла дуже обережно. Саме така поведінка дозволила її суперниці заробити сім очок.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени стали срібними призерами Гран-прі в Тель-Авіві. Дзюдоїсти Богдан Ядов та Марина Черняк зайняли високі місця на міжнародних змаганнях наприкінці січня.