Українські дзюдоїсти стали срібними призерами Гран-прі у Тель-Авіві / Фото: Facebook

Українські дзюдоїсти стали срібними призерами Гран-прі у Тель-Авіві (ФОТО)

24 січ 2019, 19:20

Українські спортсмени Богдан Ядов та Марина Черняк на Гран-прі з дзюдо у Тель-Авіві сьогодні зуміли обійти суперників та вийти у фінал турніру. Згодом стало відомо, що українці здобули срібні медалі.

.

«Марина Черняк — срібна призерка Гран-прі в Тель-Авіві! Вітаємо спортсменку та її тренера Андрія Бондарчука», — йдеться у повідомленні Національного олімпійського комітету України у Facebook.

Марина Черняк відзначилася у ваговій категорії до 48 кг, а Богдан Ядов — до 66 кг.

Нагадаємо, що у грудні Міжнародна федерація дзюдо оновила світовий рейтинг найсильніших спортсменів. Серед дорослих у ваговій категорії до 48 кг перше місце посіла українська спортсменка Дар’я Білодід.