Українська молотобійка Климець виграла бронзу, фото — "Жорстка атлетика"

Українська молотобійка Климець виграла бронзу на Кубку Європи з метань (ФОТО)

9 бер 2019, 15:42

Українська молотобійка Ірина Климець виграла бронзову медаль на Кубку Європи з метань, який відбувається 9−10 березня в Шаморині (Словаччина).

.

Волинська легкоатлетка захопила лідерство у змаганнях з метання молота й утримувала його до п’ятої спроби. Климець у четвертій спробі надіслала снаряд на 72,53 м й цей результат став кращим в цьому сезоні й приніс бронзову нагороду.

Климець на Кубку Європи у Словаччині, фото — скріншот відео

Відзначимо, що волинянка метнула молот за позначку 70 м у п’яти із шести спроб Кубку Європи. Далі неї метали тільки чемпіонка змагань з Білорусі Анна Малишик (74,95 м) та польська спортсменка Йоанна Федорів (73,22 м).

Результати Кубку Європи з метань, перша трійка метальниць молота, фото — Євроатлетика

Нагадаємо, що на початку березня українські легкоатлети завоювали п’ять нагород на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який відбувся у Глазго.