«Динамо» розгромно програло лондонському «Челсі» та вилетіло з розіграшу Ліги Європи

14 бер 2019, 22:21

Київське «Динамо» вдома програло лондонському «Челсі» з рахунком 5:0.

.

Під час гри-відповіді у Києві «біло-сині» не могли розраховувати на кількох гравців основи. Матч пропускали форвард Фран Соль та вінгер Беньямін Вербич. На вістрі атаки в киян змушений був грати номінальний центральний півзахисник Денис Гармаш.

Лондонці відкрили рахунок вже на 5 хв. — після кутового відзначився французький нападник лондонців Олів'є Жиру. На 33-й хв. він оформив дубль.

Іспанський захисник «Челсі» наприкінці першого тайму Маркус Алонсо довів рахунок до розгромного — він із близької відстані пробив Дениса Бойка.

У другому таймі кияни теж не спромоглися вчинити опір команді Мауріціо Саррі. Вже на 59-й хв. «Динамо» знову пропустило — колишній півзахисник донецького «Шахтаря» Вілліан з правого флангу виконав подачу зі штрафного, а Жиру забив головою. Розгромний рахунок 5:0 зафіксував арбітр на 78-й хв. Хадсон-Одої легко переграв голкіпера киян на виході.

«Динамо» (Київ) — «Челсі» (Велика Британія) 0:5 (перший матч — 0:3)

Голи: Жиру, 5, 32, 59, Алонсо, 45+1, Хадсон-Одрі, 78

«Динамо»: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Сидорчук (Че Че, 65), Шепелєв (Андрієвський, 86) — Циганков, Шапаренко, Сидклей (Смирний, 81) — Гармаш.

«Челсі»: Аррісабалага — Дзаппакоста (Аспілікуета, 69), Рюдігер, Крістенсен, Алонсо — Канте (Жоржиньо, 66), Ковачіч, Лофтус-Чик — Хадсон-Одої, Жиру, Вілліан (Педро, 74).

Попередження: Миколенко — Аспілікуета.

Нагадаємо, 21 лютого донецький «Шахтар» на виїзді поступився німецькому «Айнтрахту» з рахунком 4:1 та вибув із Ліги Європи.