Жіноча команда України з біатлону, фото: twitter.com/OlympicUA

Жіноча команда України з біатлону здобула бронзу на чемпіонаті світу

16 бер 2019, 18:17

Жіноча команда України здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з біатлону, котрий проходить у шведському Естерсунді.

.

Українки посіли третє місце в естафеті 4×6 км, повідомляє видання SportArena.

Зазначається, що українська команда всю гонку трималася серед лідерів. Анастасія Меркушина завершила свій етап на другому місці, Віта Семеренко та Юлії Джима — на третьому, Валентина Семеренко розпочала свій етап з відставанням всього в 45 секунд від лідера — команди Швеції.

Під час сьогоднішнього змагання українські біатлоністки продемонстрували виняткову влучність стрільби — вони використали лише п’ять додаткових патронів. Для прикладу, команда Німеччини, котра посіла четверту сходинку й відстала від України всього на півсекунди, використала 14 додаткових патронів та змушена була долати штрафне коло.

Першу сходинку посіла команда Норвегії, другу — Швеції.

Сьогоднішня медаль — друга, котру здобули українські біатлоністи на чемпіонаті світу у Швеції. 10 березня український біатлоніст Дмитро Підручний здобув золоту медаль у гонці переслідуванні. Ще один представник України — Руслан Ткаленко тоді зайняв 38-му сходинку.