Ракурсhttps://racurs.ua/


У американських астронавтів NASA виникли технічні проблеми у відкритому космосі. Фото: МКС Онлайн
У американських астронавтів NASA виникли технічні проблеми у відкритому космосі
https://racurs.ua/ua/n119774-u-amerykanskyh-astronavtiv-nasa-vynykly-tehnichni-problemy-u-vidkrytomu-kosmosi.htmlРакурсАмериканські астронавти з NASA (НАСА) зіткнулися з технічними проблемами у відкритому космосі. Труднощі виникли під час монтажу нового акумулятора для сонячних батарей. Застряглий гвинт завадив відкрутити адаптерні панель і підключити акумулятор, який зберігався на зовнішній складській платформі Міжнародної космічної станції (МКС) NASA.
Астронавти кілька разів спробували відкрутити панель, але потім їм довелося застосувати силу. Після відділення адаптерні панелі космонавти провели монтаж останнього і більш потужного акумулятора на опорному сегменті. Про це повідомило Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA.
Новий акумулятор забезпечує поліпшену потужність при меншій масі та обсязі батареї.
Наступний вихід у відкритий космос запланували на 29 березня. Очікується що в операції братиме участь команда з одних жінок.
Цей вихід у відкритий космос для проведення робіт на зовнішній поверхні орбітального комплексу став 214-м. Під час проведення цієї операції астронавти також прибрали сміття за межами станції.
Раніше повідомлялося, що компанія Boeing перенесла запуск свого космічного корабля ще на три місяці. Перший запуск CST-100 Starliner з екіпажем пройде не раніше листопада цього року, хоча раніше його планували здійснити у серпні.
