Українець завоював «срібло» на етапі Кубка світу в Катарі. Фото: ИА «Вчасно

Українець завоював «срібло» на етапі Кубка світу в Катарі (ФОТО)

23 бер 2019, 21:13

Український гімнаст Ігор Радівілов завоював «срібло» на змаганнях в Досі. Зараз в Катарі триває етап Кубка світу.

.

Друге місце гімнаст Радівілов посів у дисципліні опорний стрибок, він набрав 14,9 балів, повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України у Facebook.

Український гімнаст поступився лише корейському спортсменові Ян Хак Сону, який набрав 15,3 балів. Зазначимо, що кореєць є олімпійським чемпіоном.

Також повідомляється, що змагання в рамках етапу Кубка світу є кваліфікаційними для участі в Олімпійських іграх, які пройдуть в 2020 році в Японії.

Українець Радівілов завоював «срібло» на етапі Кубка світу в Катарі. Фото: НОК

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український спортсмен Андрій Проценко завоював срібну медаль у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи в Глазго. Українець поступився італійському спортсмену Джанфранко Тамбері.