«Динамо» — «Мальме»: як пояснив поразку Михайличенко і соцмережі, фото — "Динамо"

«Динамо» — «Мальме»: як пояснили поразку Михайличенко і соцмережі

29 лис 2019, 09:19

Київське «Динамо» в меншості програло на 96-й хвилині у матчі проти шведського «Мальме». Гості пропустили першими, але вийшли вперед наприкінці першого тайму. У другому таймі вже «Динамо» зрівняло рахунок, але пропустило на останніх секундах. «Динамо» програло господарям з рахунком 3:4.

.

Доля виходу столичного клубу з групи Ліги Європи має вирішитися в останньому матчі групового раунду 12 грудня в Києві проти «Лугано». «Динамо» влаштує тільки перемога.

Турнірна таблиця перед заключним туром, фото — Гугл

Головний тренер киян Олексій Михайличенко вважає причиною виїзної поразки надмірне бажання перемогти. По це він повідомив на прес-конференції після гри.

Самі винуваті за підсумковий рахунок. Не можна починати тайми з пропущених м’ячів. У першій половині було багато конструктиву. У другому таймі гра не вдалася. Нам було дуже важко. Видно, що прагнули грати на перемогу вдесятьох. Та надмірне бажання перемоги підвело нас, — розповів Михайличенко.

У соцмережах ще відучора хейтять «Динамо» за погану гру в захисті і вилучення капітана Сергія Сидорчука. Водночас журналісти і фанати киян захоплюються 37-річним нападником «Мальме» Маркусом Розенбергом, для якого гра із «Динамо» була останньою в кар'єрі і він зумів двічі забити у матчі.