Поразка «Динамо» від «Ювентуса», за яку не соромно — прес-конференція, фото, відео

Поразка «Динамо» від «Ювентуса», за яку не соромно — відео, фото, прес-конференція

21 жов 2020, 00:38

«Динамо» розпочало свій шлях у груповому етапі Ліги чемпіонів домашньою поразкою 0:2 від «Ювентуса» на НСК «Олімпійський».

.

Так пізно груповий етап Ліги чемпіонів ще не розпочинався ніколи. Та це не важливо, зважаючи на представництво України в турнірі.

Поразка «Динамо» від «Ювентуса», за яку не соромно, фото — Динамо

Матч «Динамо» — «Ювентус» відкривав основну стадію турніру. Попри перевагу в трансферній вартості, досвіді та більш конкурентний чемпіонат, в першій половині гри бьянко-нері не мали очевидної ігрової переваги.

Найчастіше вдавалося тероризувати оборону киян через фланги, адже схема 3−4−3 від Андреа Пірло дає очевидні переваги в цих зонах.

МАТЧ

«Динамо» досить гідно виглядало в протистоянні з іменитим суперником. Перший тайм вселив оптимізм — на табло світилися нулі. На жаль, на самому початку другого тайму туринці вийшли вперед. Кьєза накрутив Циганкова та відпасував на Ремзі. Валієць віддав під удар, який парирував Бущан. Та першим на підборі був Альваро Мората, який спрямував м’яча у ворота.

Потім стався досить моторошний епізод за участю Караваєва і Куадрадо. Колумбієць в боротьбі за м’яч на повному ходу врізався в динамівця, але на щастя для динамівців удар коліном припав не в обличчя, а в плече. Втім, від жовтої картки це гравця «Юве» не вберегло.

Далі на полі було чимало боротьби. Кияни кілька разів мали можливості пробивати з меж штрафного майданчика, однак до конкретної небезпеки справа так і не доходила. Заміни Мірчи Луческу дали позитивний ефект. Господарі почали сміливіше йти вперед і тримати в напрузі оборону «Ювентуса». Кілька разів м’яч метався в штрафний команди Пірло, а Сидорчуку дальнім ударом вдалося змусити увійти в гру Щенсни.

Активність киян в атаці до такого бажаного голу не привела, а ось випад «Ювентуса» на 84 хвилині завершився другим взяттям воріт Бущана. Куадрадо дали навісити з правого флангу прямо на голову Морати, й іспанець приблизно з семи метрів оформив дубль.