Українка здобула «золото» чемпіонату Європи з легкої атлетики (ФОТО)

6 бер 2021, 22:13

Марина Бех-Романчук, українська легкоатлетка, перемогла на чемпіонаті Європи.

.

Українка на змаганнях у польському місті Торунь посіла 1-е місце у стрибках у довжину з кращим результат у світі. У заключній шостій спробі Бех-Романчук стрибнула на 6.92 м й таким чином показала кращий результат сезону у всьому світі. Такі результати дозволили українці здобути золоту медаль. Це перше «золото» України на цьому турнірі. Про це повідомлялося в трансляції спортивного заходу.

Суперниця українки останніх років Малайка Міхамбо з Німеччини стала срібним призером з результатом 6.88 м.

Марина Бех-Романчук здобула «золото» ЧЄ. Скріншот із відео

Нагадаємо, у вересні 2020 року українка Марина Бех-Романчук виграла престижні спортивні змагання в Німеччині. На «Олімпійському» стадіоні в Берліні вона оновила найкращий особистий результат в сезоні — 6,87 м.