Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/
Дистанційне навчання. Фото: istock
Дистанційка в школах — медики назвали три сценарії переходу на онлайн-освіту
https://racurs.ua/ua/n159708-dystanciyka-v-shkolah-medyky-nazvaly-try-scenariyi-perehodu-na-onlayn-osvitu.htmlРакурсДистанційна освіта в школах запроваджуватиметься в кожному регіоні залежно від епідеміологічної ситуації та кількості хворих на коронавірус.
.
Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох сценаріїв. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ).
«Зелений» рівень епідемічної небезпеки:
- Відвідування закладів освіти проходить у звичайному режимі згідно з протиепідемічними заходами, які затверджені постановами головного державного санітарного лікаря для дошкільних закладів та закладів освіти.
«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки:
- Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог. Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.
«Червоний» рівень епідемічної небезпеки:
- Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1−4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу. Для інших учнів навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з 1 вересня українські школи розпочнуть навчання в повноформатному режимі. Без дистанційки обійдуться в «зелених» карантинних зонах за умови відсутності загрози поширення коронавірусу.
«Такої солідарності з Україною я не пригадую ніколи, навіть у 2014 році», — депутат Європарламенту Дайніус Жалімас
Племінниця за дядька — відповідає, або Новітня практика антикоррупціонерів щодо юросіб
ВАКС зважує досягнення викривача Кубракова і 91 детектива НАБУ
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...