Франція перемогла Бельгію в Лізі націй. Фото: УЄФА

Франція фантастично перемогла Бельгію у півфіналі Ліги націй — відео голів

8 жов 2021, 10:23

Збірна Франції з футболу перемогла Бельгію в півфіналі Ліги націй та здобула квиток у фінал турніру.

.

Рахунок у матчі господарі поля відкрили на 37 хвилині — Карраско увійшов в чужу штрафну та ідеально низом пробив у ближній кут. На 41 хвилині рахунок подвоїв Лукаку.

У другому таймі французи зуміли відновити рівновагу завдяки голам Бензема та Мбаппе. Перемогу Франція здобула на 90+1-й хвилині, коли Тео Ернандес влучно пробив.

Бельгія — Франція 2:3

Голи: Карраско, 37, Лукаку, 41 — Бензема, 62, Мбаппе, 69, Т. Ернандес. 90+1

Бельгія: Куртуа — Альдервейрельд, Денайер, Вертонген — Кастань (Батшуаї, 90+2), Вітсель, Тілеманс (Ванакен, 70), Карраско — де Брейне, Лукаку, Е. Азар (Троссар, 74)

Франція: Льоріс — Кунде, Варан, Л. Ернандес — Павар (Дюбуа, 90+2), Погба, Рабйо (Тчуамені, 75), Т. Ернандес — Грізманн — Бензема (Верету, 90+7), Мбаппе

Попереджений: Вертонген.

Нагадаємо, футболісти збірної Іспанії з рахунком 2:1 завдали поразки суперникам з національної команди Італії в матчі ½ фіналу Ліги націй УЄФА. У фіналі Іспанія зіграє з Францією.