Ракурсhttps://racurs.ua/


Віцепрезидент російської "Транснефти" Бадалов викинувся з вікна
Віцепрезидент російської «Транснефти» викинувся з вікна
https://racurs.ua/ua/n207549-viceprezydent-rosiyskoyi-transnefty-vykynuvsya-z-vikna.htmlРакурсВіцепрезидент російської «Транснефти» Андрєй Бадалов викинувся з вікна.
Він розбився внаслідок падіння з вікна своєї квартири на Рубльовському шосе на заході Москви. У правоохоронних органах розповіли, що Бадалов перед смертю писав дружині прощальні повідомлення. Попередня версія — самогубство.
Бадалов обіймав посаду віцепрезидента «Транснєфті» з 2021 року. Зокрема, відповідав за питання цифрової трансформації та інформаційних технологій.
За даними правоохоронних органів рф, тіло Бадалова виявили під вікнами будинку на Рубльовському шосе. Попередня причина смерті — самогубство. Тим часом росЗМІ пишуть, що Бадалов мешкав на 10 поверсі, проте випав із балкона 17-го поверху.
Останніми роками кілька топменеджерів російських нафтових компаній померли за підозрілих обставин. У квітні 2022 року в Москві знайшли мертвими колишнього віцепрезидента Газпромбанку Владислава Аваєва, його дружину і неповнолітню доньку. За попередніми даними, банкір спочатку убив сім’ю.
За кілька днів в Іспанії було знайдено мертвими колишнього топменеджера «Новатека» Сергія Протосеню, його дружину і доньку. Нібито він теж почав з родини.
У вересні 2022 року в лікарні Москви помер голова ради директорів «Лукойлу» Равіль Маганов, ймовірно, наклавши на себе руки.
