Ракурсhttps://racurs.ua/


СБУ вразила п’ять російських винищувачів на аеродромі Саки. Фото:
Дрони СБУ уразили п’ять винищувачів рф на аеродромі «Саки» в Криму
https://racurs.ua/ua/n208274-drony-sbu-urazyly-p-yat-vynyschuvachiv-rf-na-aerodromi-saky-v-krymu.htmlРакурсСБУ атакувала російський військовий аеродром у Саках, що в окупованому Криму.
Вночі у понеділок, 4 серпня, безпілотники Центру спеціальних операцій «А» атакували на військовий аеродром «Саки», який є ключовою авіабазою росії для операцій в Чорному морі. Про це прес-центр Служби безпеки України повідомив у Telegram.
Зазначається, що внаслідок удару по території летовища було уражено склад авіаційного озброєння. Повністю знищено літак Су-30СМ, ще один — пошкоджено. Також уражено три літаки Су-24. Країна-агресор зазнала значних збитків, оскільки тільки один літак Су-30СМ може коштувати в середньому від 35 до 50 млн дол.
Успішна спецоперація СБУ в Саках — це черговий крок до послаблення можливостей ворога вести загарбницьку війну проти України. Окупанти мають памʼятати, що ніколи не почуватимуть себе в безпеці на нашій землі! — наголосили в спецслужбі.
Нагадаємо, 22 липня дрони атакували аеродром у Міллерово Ростовської області. У районі воєнного об'єкта пролунали щонайменше 10−12 вибухів. Це летовище слугує базою для фронтової авіації, яка виконує завдання з підтримки російської піхоти, що діє на сході та півдні України.
