Біатлоністи вибороли ще дві золоті нагороди для України в Сочі

14 бер 2014, 15:33

П'ятою і шостою фінішували українки Людмила Ляшенко і Юлія Батенкова відповідно, передає Сhampion.com.ua.

.

А українець Григорій Вовчинський виграв чоловічий спринт з біатлону на 15 км серед спортсменів у категорії «стоячи».

Спортсмену знадобилося 37.41 хв., щоб подолати дистанцію. При чому Вовчинський не зробив жодного промаху.

Ще три медалі до української скарбнички поклали спортсмени з вадами зору.

У біатлонній гонці на 15 км Анатолій Ковалевський показав другий результат, а Віталій Лук'яненко — третій.

Зазначимо, що для 23-річного Ковалевського це перша нагорода у Сочі.

Також у жіночому заїзді на 12,5 км для жінок з порушенням зору бронзу здобула Оксана Шишкова, яка пропустила вперед тільки росіянок Юлію Будалєєву і Міхаліну Лисову.

Таким чином, загальна кількість медалей збірної України зросла до 20 — 5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.

Нагадаємо, Паралімпіада в Сочі проходить з 7 по 16 березня.

Як повідомляв «Ракурс», Україна на відкритті Паралімпійських ігор у Сочі була представлена ​​лише прапороносцем.