Новини
Ракурс

Порошенко присвоїв п’ятьом активістам звання Герой України посмертно

20 лют 2015, 13:06

Як повідомляє прес-служба глави держави, звання Героя України отримав, зокрема, депутат Горлівської міської ради, 42-річний Володимир Рибак, який протистояв сепаратистам на Донбасі, зокрема, намагався замінити прапор ДНР на український прапор на будівлі Горлівської міськради. 19 квітня 2014 року його тіло було знайдено у річці Торець під Слов’янськом.

Разом з тілом Рибака було знайдено тіло 25-річного активного учасника Революції гідності, який свого часу отримав поранення на Майдані, Юрія Дяковського. Він на початку російської агресії був в Криму, а потім поїхав на Донбас. 17 квітня його взяли у полон, а потім понівечене тіло Юрія було знайдено у річці Торець.

Разом з ними в тій самій річці було виявлено тіло 18-річного Юрія Поправки, який також активно підтримував Революцію гідності, а потім поїхав на Донбас. Тіло Юрія також було зі слідами численних тортур.

Звання Герой України також було присвоєно 66-річному Олександру Бадері, який 28 січня минулого року загинув внаслідок численних травм, отриманих у протистояннях з силовиками на Майдані.

Ще одним Героєм посмертно став 22-річний Дмитро Чернявський з Артемівська Донецької області, який 13 березня брав участь у мітингу за єдність України в Донецьку. Він отримав важкі поранення заточеною арматурою, від яких і помер.

Активістам було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter