Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Київський бронетанковий завод у чотири рази збільшить виробництво
https://racurs.ua/ua/n56351-kyyivskyy-bronetankovyy-zavod-u-chotyry-razy-zbilshyt-vyrobnyctvo.htmlРакурсПро це йдеться у прес-релізі підприємства.
З початку року до кінця серпня підприємство виготовило 25 танків та 53 бронетранспортера, заявив директор підприємства Владислав Лисиця. «Вже нині це більше, ніж минулого року», — зазначив він.
Підприємство займається ремонтом та відновленням танків Т-64, бронетранспортерів БТР-70 і БТР-80, а також виготовленням БТР-3.
Раніше повідомлялося, що концерт «Укроборонпром» буде випускати безпілотні літальні апарати. Серійний зразок українського безпілотника має з’явитися восени.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...