Ракурсhttps://racurs.ua/


Затриманого за хабар посадовця Житомирської ОДА взято під варту
https://racurs.ua/ua/n82201-zatrymanogo-za-habar-posadovcya-jytomyrskoyi-oda-vzyato-pid-vartu.htmlРакурсЯк повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, сума застави становить майже 130 тис. грн.
Начальник управління Житомирської обласної державної адміністрації був затриманий за вимагання 2,5 тис. дол. хабара. Гроші він систематично вимагав від місцевих підприємців, які займаються переробкою лісосировини. В обмін на хабар чиновник гарантував, що не застосовуватиме адміністративні санкції у відповідь на виявлені правопорушення.
Йому загрожує від 5 до 10 років в’язниці з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
