Ракурсhttps://racurs.ua/


Генсек ООН виключив сценарій військового вирішення ситуації з Північною Кореєю
https://racurs.ua/ua/n92803-gensek-oon-vykluchyv-scenariy-viyskovogo-vyrishennya-sytuaciyi-z-pivnichnou-koreieu.htmlРакурсПро це він заявив під час прес-конференції в штаб-квартирі ООН, повідомляє Центр новин організації.
За словами Гутерреша, резолюція Радбезу ООН щодо КНДР відкрила можливості для дипломатичного діалогу.
Генсек додав, що міжнародне співтовариство повинне вимагати від Пхеньяна виконувати взяті на себе зобов’язання, відновити канали зв’язку і підтримати зусилля по де-ескалації напруженості. При цьому в ООН не розглядають сценарію військового вирішення проблеми навколо Північної Кореї. Гутерреш запевнив, що ООН готова посприяти у відновленні переговорного процесу.
«Рішення має бути політичним. Можливі наслідки військової операції надто жахливі, щоб розглядати такий сценарій», — сказав генсек ООН.
Нагадаємо, державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати Америки, як і раніше хочуть провести переговори з Корейською Народно-Демократичною Республікою.
