Українська збірна здобула ще три медалі на «Іграх нескорених» (ФОТО)

27 вер 2017, 10:29

Золотим призером з веслування на тренажерах став капітан команди Олександр Писаренко, повідомляється на сторінці збірної України у Facebook.

.

Бронзову медаль з веслування на тренажерах в категорії IR1 взяв Вадим Свириденко.

Ще одну «бронзу» у веслуванні на тренажерах завоював Павло Мамонтов.

Таким чином, на «Іграх нескорених» Україна завоювала вже шість медалей.

Фото facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine

Раніше перше місце в змаганнях з пауерліфтингу посів ВасильПашкевич, ще одне «золото» взяв Олег Зімніков в бігу на 1500 м. Першу медаль на змаганнях в Канаді добув Сергій Торчинський, який показав третій результат в секторі для штовхання ядра.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як союзник НАТО у багатьох миротворчих операціях, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань в рамках АТО.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) — це змагання в паралімпійському стилі, в рамках яких військовослужбовці та ветерани демонструють свої вміння у різних спортивних дисциплінах. Наприклад, у баскетболі на візках, волейболі сидячи, веслуванні у залі, легкій атлетиці, стрільбі з лука, плаванні, пауерліфтингу, велоспорті та багатьох інших.