Украинец Сербин завоевал третье «золото» Паралимпиады-2024

1 сен 2024, 21:17

Україна здобула ще одну золоту медаль Паралімпійських ігор 2024 року.

.

У неділю, 1 вересня, Михайло Сербін здобув третє «золото» змагань. Він був кращим у плаванні на дистанції 100 м на спині (клас S11). У фіналі Сербін проплив з часом 1:05.84 хвилин, оновивши власний світовий рекорд на 0.17 секунд. Про це повідомило «Суспільне.Спорт».

Загалом в України подвійний подіум у цьому фіналі. Данило Чуфаров став бронзовим призером.

На четвертий змагальний день Паралімпіади-2024 в України вже загалом 25 медалей — три золоті, 10 срібних і 12 бронзових. Україна посіла 10 місце в медальному заліку Паралімпійських ігор.

Нагадаємо, 1 вересня Україна здобула перше «золото» Паралімпійських ігор-2024 у легкій атлетиці. У змаганнях зі стрибків у довжину класу T12 (спортсмени з порушенням зору) тріумфувала 43-річна Оксана Зубковська, яка сьогодні побила й свій особистий рекорд.

Зубковська також вигравала золоті медалі стрибків у довжину на чотирьох попередніх Паралімпіадах.

Джерело: «Суспільне.Спорт».