Новини
Ракурс
Мікроблейдінг брів

Мікроблейдінг брів: що треба знати

10 вер 2017, 08:46

Як і у випадку з класичним татуажем брів, процедура мікроблейдінга полягає в тому, що під шкіру вводять пігмент. Однак є і суттєві відмінності. Так, при мікропігментуванні брів (мікроблейдінгу) пігмент вводиться не машинкою, а спеціальним ручним інструментом. Крім того, результат не тримається дуже довго (зазвичай — до півтора року). Більш докладно про те, що таке мікроблейдінг і чим відрізняється від татуажу брів, читайте у статті «Мікроблейдінг та пудрове напилення: брови XXI століття». А тут ми наведемо поради фахівців, які допоможуть вам уникнути помилки, готуючись до процедури.

1. Чистота — головний принцип.

Зверніть увагу на те, як облаштований кабінет фахівця з мікроблейдінгу брів, як він зберігає інструменти. Коли йдеться про процедури, що пошкоджують шкіру, все має бути стерильно, зазначає Керрі Шпіндлер (Kerry Spindler), експерт по красі з Бостона, яка працює зі знаменитостями.

«Наявність стерилізації, як у лікарнях, і організована робоча зона, вільна від відволікаючих чинників, забезпечує більш безпечне робоче середовище», — пояснює фахівець.

Мікроблейдінг — напівінвазивна процедура, і стерильність у кабінеті грає вирішальну роль

2. Навчання — це не жарт.

Навчитися на майстра мікроблейдінга брів не так вже й просто, попереджає Шпіндлер. «Переконайтеся, що майстер пройшов повноцінне навчання, яке триває кілька днів, і має постійну підтримку від своїх вчителів вже після того, як навчання завершилося. Кожен клієнт має свої особливості, і постійна підтримка є дуже важливою для молодого майстра», — каже експерт.

3. Пам'ятайте, що це напівінвазивна процедура.

Мікроблейдінг — це не просто мистецтво, це напівінвазивна процедура, що потребує ретельного догляду й уваги. Перегляд відео на YouTube або онлайн-навчання не зробить когось професіоналом.

4. Попросіть показати вам приклади робіт.

Спеціаліст із брів з Нью-Йорка Елке фон Фройденберг (Elke Von Freudenberg), яка також працює зі знаменитостями, розповіла, що до неї йдуть цілі потоки жінок, які просять виправити результат невдалого мікроблейдінга. Одна з причин — майстри використовують фотографії «до і після», знайдені в інтернеті.

Приклад невдалого мікроблейдінга брів. Фото: shugaring-leo.ru

«Крім того, ви маєте побачити не лише фото брів крупним планом, а й усе обличчя. Наскільки пропорційно й органічно виглядають брови по відношенню до форми обличчя? Чи підходять до очей і кольору волосся? Якщо вам показують тільки брови, ви не бачите всієї картини», — зазначає вона.

5. Уникайте великих знижок.

Як і у випадку з іншими послугами, занизька ціна на мікроблейдінг брів має насторожувати. «Вартість навчання, якісне чорнило та інструменти, стерилізація — все це робить процедуру дорогою, якщо вона виконується правильно. Якщо хтось пропонує дуже великі знижки, то щось із цього, ймовірно, було упущено», — попереджає Шпіндлер.

6. Не робіть брови занадто темними.

Фон Фройденберг радить робити брови настільки природними, наскільки це можливо, адже мода на брови змінюється. «Уникайте занадто темного кольору або занадто «квадратної» форми. Брови — це не квадрат, а волоски, які створюють форму. Лінії мають іти в тому ж напрямку, що і ріст волосся, тоді результат виглядатиме природно», — радить експерт.

При мікроблейдінгу брів уникайте занадто темного кольору або занадто «квадратної» форми

7. Пам'ятайте, що результат все ж буде довготривалим.

Навіть якщо мікроблейдінг на ваших бровах протримається всього лише рік, це все одно занадто довго, якщо результат буде поганим, зазначає фон Фройденберг.

8. Колір може і не вигоріти.

Фон Фройденберг стикалася з таким неодноразово. «Зверніть увагу, що колір може і не зникнути, як передбачалося, і брови залишаться нерівними. В такому разі це буде назавжди, жодна корекція не допоможе. До мене приходять багато клієнтів з поганим мікроблейдінгом і, на жаль, в таких випадках я не можу нічим допомогти, адже проблема не з волосками, а зі шкірою, коли її колір виявляється занадто темним або в неправильному місці, тоді його не можна замаскувати».

9. Все ще не впевнені? Сходіть на консультацію.

Шпіндлер каже, що це абсолютно нормальна практика: запишіться заздалегідь на консультацію з майстром і обговоріть все, що вас турбує.

Мікроблейдінг брів до і після. Фото: @shaughnessy / www.instagram.com

Також зверніть увагу, що в західних країнах для напівінвазивних процедур необхідна відповідна ліцензія і спеціальне страхування: страхування косметолога тут не працює. Його отримає тільки той майстер, який пройшов професійне навчання.

Переклад: Людмила КРИЛОВА

Джерело: https://www.newbeauty.com/slideshow/2693-microblading-warnings/


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter.