Новини
Ракурс

МОЗ витратив на непотрібний іспит медиків 22 млн

Іспит IFOM для студентів-медиків 3-го курсу, на який МОЗ витратив 22 млн гривень, виявився непотрібним. Всіх студентів — прийшли вони на іспит чи ні, — перевели на 4-й курс (авжеж, тих, які склали КРОК-1 та іспити за навчальним планом). Ті, хто не прийшов, у наступному році мають просто зайти до авдиторії — і іспит, вважай, складено. Мінімального балу для оцінки успішності іспиту не визначено й досі!

Раніше ми акцентували на фактичному провалі МОЗу при спробі впровадження з середини навчального року без необхідної зміни академічних планів і програми підготовки студентів американського тесту IFOM.

Вітаємо студентів — вони перемогли бюрократів у боротьбі за свої права!

А от до МОЗу у нас запитання: наскільки можна вважати використання 12,6 млн грн, за які вони купили послуги американської компанії, ефективним? За умовами договору, вартість оцінки кожного студента склала 20 дол. при онлайн-тестуванні та 155 при письмовому. І це для 13 тис. студентів.

Ці кошти, замість провального тесту, могли використати пацієнти, які потребують невідкладного лікування. Нині, як і минулоріч, знову утворилася ганебна «черга смерті»: важкохворі вимушені чекати терміново необхідного їм лікування аж до початку 2020 року.

То що важливіше — неефективні забаганки МОЗу чи життя українців?

Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter