Новини
Ракурс

Збройний напад Росії на Україну завершиться поразкою і розпадом Російськоі Федерації

Кілька місяців тому про це заявляли серйозні російські воєнні експерти, але Путін не звернув увагу на попередження і пішов війною на Україну.

Немає сенсу переповідати те, що відбувається на фронтах, оскільки в усіх є достатньо інформаціі з цього приводу.

Варто лише наголосити на тому, що збройні сили РФ зазнають в Україні великих втрат у живій силі і техніці, а міжнародні санкції почали знекровлювати економіку Росії.

Тепер уже стало очевидним, що Росія не завоює Україну, а те, що Російська Федерація внаслідок цієї путінської авантюри припинить своє існування, – лише питання часу.

Унікальний шанс скористатись нинішнім становищем Росії мають усі поневолені народи Північного Кавказу, з окрема, чеченці,які у 94-96 роках уже намагались вибороти незалежність і створити власну державу.

Також нові можливості з’являються у Грузії і Молдови.Свого часу внаслідокросійськоі збройної агресії ці краіни втратили значну частину своїх територій і тепер у них з’явились реальні шанси на їх повернення.Для цього потрібна лише політична воля загальнонаціональних лідерів цих краін,їх виважені і злагоджені дії у Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні в контексті того,що відбувається сьогодні в Україні.

Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter