Олімпіада-2018: норвезька лижниця встановила новий рекорд за кількістю медалей (ФОТО)

10 лют 2018, 12:59

На Олімпіаді-2018 в Пхьончхані представниця збірної Норвегії Маріт Бьорген завоювала срібло у лижному скіатлоні. 37-річна спортсменка поступилася на фініші лише шведці Шарлотті Калле, встановивши новий рекорд за кількістю олімпійських нагород серед жінок на зимових іграх, пише «РБК».

.

Бьорген виграла свою 11 олімпійську медаль (загалом у неї шість золотих, чотири срібні і одна бронзова). У загальному списку володарів найбільшої кількості олімпійських нагород на зимових Олімпійських іграх (серед чоловіків і жінок) Бьорген посідає третє місце. Вона поступається тільки норвезькому біатлоністу Уле-Ейнара Бьорндалену, який виграв 13 нагород і норвезькому лижнику Бьорну Делі, у якого 12 медалей.

Бьорген також володіє ще цілою низкою рекордів. Норвежка є найуспішнішим спринтером в історії Кубка світу (29 перемог).

Нагадаємо, першу золоту медаль Олімпіади-2018 в лижній гонці у скіатлоні (класичний + ковзанярський хід) на 15 км виграла представниця збірної Швеції Шарлотта Калла.

Раніше сьогодні повідомлялося, що відповідно до розкладу змагань, який оприлюднив Національний олімпійський комітет України, у суботу 10 українських спортсменів змагатимуться у трьох видах спорту - лижних гонках, санному спорті та біатлоні.