Олімпіада у Пхьончхані: українець Пасічник став 30-м у лижному двоборстві (ФОТО)

14 лют 2018, 14:55

Український спортсмен Віктор Пасічник став 30-м у лижному двоборстві на Олімпіаді в Пхьончхані. Про це 14 лютого повідомив Національний олімпійський комітет України.

.

Змагання складалися з двох етапів — стрибків з трампліна та гонки на 10 км. Під час першого етапу українець з результатом 89,5 м фінішував на 36-му місці. У гонці Пасічник досяг фінішу за 27 хв і 46,1 сек. й опинився на 30-місці.

Переміг у лижному двоборстві спортсмен з Німеччини Ерік Френцель, який подолав дистанцію за 24 хв. 51,4 сек. Срібну медаль здобув японець Акіто Ватабе, а бронзову — австрієць Лукас Клапфер.

Пасічник після змагань розповів, що майже повністю задоволений своїм результатом й висловив надію, що краще виступить у стрибках на великому трампліні.

Нагадаємо, 13 лютого на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані пройшла низка змагань із ковзанярського спорту, класичного спринту з лижних перегонів, санного спорту, гірськолижної суперкомбінації, а також дисциплін хафпайп і дабл-мікст.

У загальному заліку Олімпіади Україна поки немає жодної медалі. У лідерах — Німеччина, за якою йдуть Нідерланди та Норвегія.

Раніше повідомлялося, що сноубордист зі Сполучених Штатів Америки Шон Уайт здобув золоту медаль зимової Олімпіади 2018 року у дисципліні хафпайп й таким чином став триразовим олімпійським чемпіоном.