Новини

Щоденник Олімпіади-2018: медальний залік та підсумки сьомого дня змагань (ФОТО)

16 лют 2018, 17:49

На Олімпіаді-2018 завершився сьомий день змагань, за результатами якого у загальному медальному заліку продовжує лідирувати Німеччина із дев’ятьма золотими медалями. На другому та третьому місцях — Норвегія та Нідерланди, які мають по шість золотих медалей.

.

Для України перший тиждень Олімпіади закінчився так, як і пройшов — без медалей. Сьогодні фігурист Ярослав Паніот не виконав жодного стрибка в короткій програмі (три стрибки — три падіння) і посів останнє місце, українські гірськолижники також були слабкими. Потішив лише 19-річний Владислав Гераскевич, котрий на змаганнях зі скелетону обміняв 15-те місце після першого дня на підсумкову 12-ту сходинку.

Гірськолижниця Мікаела Шиффрін сенсаційно не здобула медалі у слаломі. Першу золоту нагороду на Олімпіаді-2018 для своєї країни принесла представниця Білорусі Анна Гуськова у повітряній акробатиці. А завдяки корейському герою Юна Сунгбіну скелетон став одним із найвідвідуваніших видів спорту на Олімпіаді в Пхьончхані.

Чоловіки, одиночні змагання

• 1. Юн Сун Бін (Південна Корея)

• 2. Нікіта Трегубов (Спортсмени-олімпійці з Росії)