Олімпіада-2018. Фото: twitter.com/sport

Олімпіада у Пхьончхані: в командній естафеті з шорт-треку «золото» здобули угорці (ФОТО)

22 лют 2018, 16:40

Чемпіонами зимової Олімпіади в Південній Кореї стали угорці. Про це повідомляє офіційний сайт Ігор.

.

Спортсмени з Угорщини першими дійшли до фінішу в естафеті на 5 тис. м за час 6 хв. 31,971 сек й встановили олімпійський рекорд.

На другому місці фінішували спортсмени з Китаю, третіми — представники Канади.

У заїзді на 500 м з шорт-треку переміг спортсмен У Дацзинь з Китайської Народної Республіки. Олімпієць встановив новий рекорд у дисципліні — дійшов до фінішу за 39,584 сек.

Срібну та бронзову медалі здобули корейці Хван Дае Хен та Лім Хе Джун.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2018 у Пхьончхані завершилися фінальні змагання з шорт-треку на дистанції 1 тис. м серед жінок. Олімпійське «золото» здобула Сюзан Шултінг з Нідерландів.

Нідерландка прийшла до фінішу за 1 хв. та 29.778 сек. Срібну нагороду здобула представниця Канади Кім Боутін, а бронзову — Аріанна Фонтана з Італії.

Представниць України в цьому виді спорту не було.