Українці стали призерами турніру з фехтування. Фото: НОК України та олімпійська команда у Фейсбук

Українські шпажисти здобули срібну та бронзову медалі на Гран-прі в Катарі (ФОТО)

27 січ 2019, 21:16

Українці Ксенія Пантелєєва та Богдан Нікішин взяли участь у турнірі Гран-прі в Катарі, де за звання кращих змагаються найвправніші шпажисти світу.

.

Вони здобули на змаганнях срібну та бронзові медалі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України та олімпійська команда у Facebook.

«Відзначимо, що для Ксенії це перша в кар'єрі медаль на турнірах рівня Кубка світу і Гран-прі, для Богдана — 18-та!», — повідомили в НОК.

Ксенія Пантелєєва у ході змагань виявилася кращою за німкеню Патрицію Дерп (15:14), представницю Італії Росселлу Фіамінго (15:7), француженку Марі-Флорен Кандассу (14:11), спортсменку з Китаю Чжу Міні (15:8) та росіянку Віолетту Колобову (15:12). У фіналі українка поступилася чемпіонці світу Юлії Бєляєвої з Естонії з рахунком 11:15.

Ксенія Пантелєєва. Фото: НОК України та олімпійська команда у Фейсбук

Богдан Нікішин на цих змаганнях став бронзовим призером. Будучи другим номером світового рейтингу, 38-річний українець переміг на своєму шляху представника Гонконгу Фон Хой Сунь (15:8), українця Ігоря Рейзліна (15:11), фехтувальника з Нідерландів Баса Вервейлена (15:13), росіянина Сергія Біду (15:11).

В півфіналі шпажист із України, на жаль, поступився 23-річному представнику Іспанії Юлену Перейрі з рахунком 9:15.

Богдан Нікішин. Фото: НОК України та олімпійська команда у Фейсбук

Нагадаємо, стрілки з України Олена Костевич та Олег Омельчук перемогли на міжнародному турнірі H&N Cup в Мюнхені. Українці не лише здобули золоті медалі у стрільбі з пневматичного пістолета, але й встановили новий світовий рекорд, який раніше належав стрілкам із Російської Федерації.