Українці на турнірі в Німеччині. Фото: НОК України у Facebook

Українські стрілки вибороли золоті медалі та встановили світовий рекорд на турнірі в Німеччині (ФОТО)

27 січ 2019, 19:04

Стрілки з України Олена Костевич та Олег Омельчук перемогли на міжнародному турнірі H&N Cup в Мюнхені.

.

Українці здобули золоті медалі у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м у міксті. Про це 27 січня повідомляє Національний олімпійський комітет України на власній сторінці у Facebook.

Спортсмени з України не лише стали кращими на турнірі в Мюнхені, але й встановили новий світовий рекорд — 488,3. Рекорд раніше належав стрілкам із Російської Федерації Віталіні Бацарашкіній та Артему Черноусову (488,1).

Зазначається, що напередодні Олена Костевич також виграла особисті змагання зі стрільби з пневматичного пістолета у дистанції на 10 м.

Українські стрілки встановили світовий рекорд. Фото: НОК України у Facebook

Нагадаємо, українські спортсмени Богдан Ядов та Марина Черняк на Гран-прі з дзюдо у Тель-Авіві здобули срібні медалі. Марина Черняк відзначилася у ваговій категорії до 48 кг, а Богдан Ядов — до 66 кг.