Переможні емоції гравців "Аяксу", фото — Фейсбук

«Аякс» знищив «Реал» і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів: голи та емоції матчу (ФОТО, ВІДЕО)

6 бер 2019, 08:25

Вперше за чотири роки Лігу чемпіонів виграє не мадридський «Реал». Хоча у першому матчі 1/8 фіналу «Аякс» вдома програв «вершковим» 1:2, у другому він декласував діючого володаря кубку Ліги чемпіонів з рахунком 4:1.

.

На «Сантьяго Бернабеу» голландці взялися за справу ще на початку матчу і двічі забили впродовж 18 хвилин. У них впродовж матчу відзначалися Зієш, Нерес, Тадіч і Шьоне.

У першому матчі капітан «Реалу» Серхіо Рамос навмисно отримав жовту картку, щоб «обнулити» їх лік перед рештою поєдинків Ліги чемпіонів. УЄФА дискваліфікувало його за нечесну гру.

Без капітана «Реал» програвав три останні домашні матчі в Лізі чемпіонів — «Ювентусу» (1:3), ЦСКА (0:3) і «Аяксу» (1:4).

Цікаві факти цього протистояння:

• «Реал» не вилітав в плей-офф Ліги чемпіонів 1392 дня (3 роки 9 місяців і 20 днів);
  • «Реал» ніколи не програвав з таким великим рахунком у єврокубковому плей-офф;
  • «Аякс» вийшов в чвертьфінал Ліги чемпіонів вперше з сезону-1996/97;
  • «Реал» зазнав шести поразок в сезоні вперше за 68 років;
  • Гравець «Аяксу» Френкі де Йонг виграв 100% єдиноборств, 100% верхових єдиноборств і припустився тільки 9% браку у передачах.