Україна перемогла Італію і вийшла у фінал чемпіонату світу U-20, фото — ФФУ

Україна перемогла Італію і вийшла у фінал чемпіонату світу U-20 (ВІДЕО)

11 чер 2019, 20:33

Збірна України перемогла Італію з рахунком 1:0 і вийшла у фінал чемпіонату світу U-20, який відбувається у Польщі. Усе вирішив єдиний гол Сергійя Булеци.

.

Кінцівка матчу була надзвичайно нервовою. Українці залишилися у меншості на 80 хвилині (вилучення за другу жовту картку у захисник Попова). На 91 хвилині італійці зрівняли рахунок, але система VAR допомогла головному арбітру помітити порушення правил на захиснику українців Бондарі.

Вперше в історії українського футболу національна збірна потрапила до фіналу чемпіонату світу. У ньому українці 15 червня зіграють у Лодзі проти переможця пари Еквадор — Південна Корея.

Нагадаємо, що у понеділок, 10 червня, українська національна збірна обіграла команду Люксембургу з рахунком 1:0. Матч пройшов в рамках четвертого туру відбору на чемпіонат Європи-2020.