17-річна тенісистка з України вийшла у фінал турніру у Франції. Фото: 24 канал

17-річна тенісистка з України вийшла у фінал турніру у Франції

21 вер 2019, 20:13

Марта Костюк, українська тенісистка, вийшла у фінал тенісного турніру категорії ITF в Сен-Мало у Франції. Сьогодні вона здобула четверту перемогу поспіль на змаганнях.

.

17-річна представниця України займає 215 сходинку рейтингу WTA. Як повідомляє офіційний сайт змагань, сьогодні киянка обіграла представницю Парагваю Вероніку Сепеде-Ройг.

Зустріч тривала трохи більше години і завершилася перемогою Українки з рахунком 6:4, 6:2. Суперниця Костюк посідає 73 місце у світовому рейтингу і була п’ятою сіяною на турнірі у Франції.

У вирішальному матчі турніру Українка зіграє з росіянкою Вірою Грачовою, яка сьогодні обіграла співвітчизницю Наталію Віхлянцеву.

Для Костюк даний фінал стане другим на турнірах ITF в нинішньому сезоні.

Нагадаємо, що днями українська тенісистка Еліна Світоліна (3-тя ракетка світу) покинула турнір WTA International в китайському Гуанчжоу через травму.