«Шахтар» здивував Європу і здолав «Реал» в Мадриді, фото — ФК Шахтар

«Шахтар» здивував Європу і здолав «Реал» в Мадриді — фото, відео, прес-конференція

21 жов 2020, 23:17

«Шахтар» сенсаційно обіграв «Реал» 3:2 в першому турі групового раунду Ліги чемпіонів у групі В.

.

Поєдинок відбувався на резервній арені «Реалу» ім. Альберто ді Стефано без глядачів. Обидві команди через травми і коронавірус не змогли виставити чимало основних гравців.

Наприклад, у мадридців не грав лідер — Серхіо Рамос, без якого «Реал» програв шість із семи останніх матчів Ліги чемпіонів.

Матч

Попри напівосновний склад гірники в першому таймі змусили замовкнути всіх скептиків: голи від Тете та Соломона, а також автогол Варана поставили вершкових у надзвичайно невтішне становище.

На перерву команда Луїша Каштру йшла з різницею в три м’ячі. «Шахтар» став першою командою за 15 років, яка забила «Реалу» три голи в Лізі чемпіонів за перші 45 хвилин. Востаннє «вершкові» йшли на перерву в домашньому матчі, поступаючись у три голи, ще 4 грудня 1999 року, коли програли «Сарагосі» (1:5).

Після перерви на полі з’явився Карім Бензема, Вінісіус та Тоні Кроос. І якщо перший гол господарів забив гравець, що вже перебував на полі — Лука Модріч (феноменальним ударом у верхній кут з 25 метрів), то другий — «джокер» Вінісіус.

А вже у доданий до другого тайму час Федеріко Вальверде вирівняв рахунок на табло. Втім ненадовго. Після перегляду VAR його скасували, угледівши офсайд.

У другому турі групового раунду чемпіон України прийме «Інтер», а «Реал» на виїзді зустрінеться з Боруссією з Менхенгладбаха. Обидва матчі пройдуть 27 жовтня.