Італія зупинила Англію у божевільній серії пенальті, фото — УЄФА

Італія зупинила Англію у божевільній серії пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

12 лип 2021, 01:14

Збірна Італії з футболу виграла Чемпіонат Європи 2020 року. У фіналі «скуадра адзурра» поступалася, але перевела гру в овертайм та виграла серію післяматчевих пенальті.

.

Італія вдруге завоювала титул найкращої команди Європи, а от Англія востаннє перемагала на великих футбольних форумах в 1966 році (домашній чемпіонат світу).

Вже на третій хвилині Шоу завершив гарну комбінацію британців із завершальним пасом Кейна. Гра давалася Англії легко, Італія отямилася тільки після 30 хвилини матчу й провела кілька гострих атак. Зрівняти рахунок команді Манчіні вдалося на 67 хвилині — Бонуччі добив після сейву Пікфорда.

Надалі гольових моментів в обох команд не було, натомість на полі побільшало боротьби, фолів та жовтих карток від арбітра.

Фінал докотився до серії пенальті, у якій вирішальними стали заміни, які Саутгейт зробив за кілька хвилин до закінчення овертайму. Саме свіжі гравці Англії не зуміли переграти Доннарумму, хоча Італію першою (Белотті) не реалізувала пенальті. У підсумку — 1:1 в основний і доданий час та 3:2 на користь Італії у серії одинадцятиметрових.