«Шахтар» здолав київське «Динамо» в матчі за Суперкубок, фото: FC SHAKHTAR DONETSK

«Шахтар» перервав трирічну серію «Динамо» і здобув Суперкубок України

22 вер 2021, 23:39

Донецький «Шахтар» в матчі за Суперкубок України сьогодні, 22 вересня, впевнено переміг чинного чемпіона і володаря Кубка України київське «Динамо» у матчі на столичному стадіоні НСК «Олімпійський».

.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь «Шахтаря». Про це повідомляє видання Sport.ua.

Ворота киян на 31-й і 54-й хвилинах вразив Лассіна Траоре, а на 61-й хвилині розгромним рахунок у матчі зробив Алан Патрік.

Таким чином, «гірники» перервали серію із трьох перемог поспіль «Динамо» у Суперкубку України. «Шахтар» після чотирирічної перерви виграв Суперкубок України й зрівнявся з «Динамо» за кількістю перемог в цьом турнірі — по дев’ять.

Нагадаємо, у середині вересня «Шахтар» сенсаційно з рахунком 0:2 поступився футбольному клубу «Шериф» з Тирасполя у першому турі Ліги чемпіонів.

Джерело: Sport.ua