Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Володимир Зеленський, фото: Ukraine Presidency/Ukraine Presi
Китай відмовляє інші країни від участі у саміті миру в Швейцарії — Зеленський
https://racurs.ua/ua/n195922-kytay-vidmovlyaie-inshi-krayiny-vid-uchasti-u-samiti-myru-v-shveycariyi-zelenskyy.htmlРакурсКитай допомагає рф відмовляти інші країни від участі у запланованому на середину червня Глобальному саміті миру в Швейцарії.
Про це під час виступу на пленарній сесії у Сингапурі заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє видання «Ліга.нет».
На жаль, Росія, користуючись впливом на Китай, робить все, щоб зірвати Саміт миру. Шкода, що така велика незалежна країна як Китай є інструментом в руках путіна, — наголосив Зеленський.
Сполучені Штати мають контакти з деякими державами та заохочують їх брати участь у Саміті миру. Китай, на жаль, навпаки — працює над тим, щоб країни не приїжджали на Саміт миру, — додав він.
Джерело: «Ліга.нет»
