Ракурсhttps://racurs.ua/
Принц Чарльз порівняв Путіна з Гітлером — ЗМІ
https://racurs.ua/ua/n27652-prync-charlz-porivnyav-putina-z-gitlerom-zmi.htmlРакурс78-річна Меріен Фергюсон, яка працює на волонтерських засадах у Національному музеї імміграції, мала приватну розмову з принцем Чарльзом під час його візиту до музею, передає ВВС з посиланням на The Daily Mail.
.
Фергюсон вдалося втекти з Польщі в Канаду під час Другої світової війни, тоді як інші члени її родини були відправлені в нацистські табори.
«Він [принц Чарльз] запитав, коли я приїхала до Канади, я сказала йому, що 1939 року», — розповіла журналістам пані Фергюсон.
«Він зробив зауваження, що тепер Путін робить деякі з тих самих речей, що й Гітлер робив. Я погодилася. Ви знаєте, він поводиться з країнами так само, як робив це Гітлер», — сказала біженка.
За її словами, коли вони обговорювали з принцем Чарльзом захоплення країн Гітлером під час війни, принц сказав «щось щодо того, що це не відрізняється від того, що робить зараз Путін».
У Кларенс-хаус (вестмінстерській резиденції членів британської королівської сім'ї) заявили, що не коментуватимуть приватну бесіду принца Чарльза.
Учора, 20 травня, принц Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла відвідали Національний музей імміграції Канади «Пірс 21» (Pier 21), розташований в останньому морському терміналі для мігрантів у місті Галіфакс (Нова Шотландія). Подружжя прибуло в Канаду з чотириденним візитом.
Наступного місяця принц Чарльз має зустрітися з Путіним у Франції під час ювілейних урочистостей на честь 70-ї річниці початку славетної операції «Оверлорд», коли війська західних союзників висадили повітряний і морський десант на узбережжя Нормандії (6 червня 1944 року).
Нагадаємо, услід за ЄС влада Канади оголосила про розширення санкцій щодо Росії у зв'язку з агресією Путіна і анексією Криму.
Як повідомляв «Ракурс», в одній зі своїх програм російський журналіст Дмитро Кисельов порівняв саміт «Східне партнерство» у Вільнюсі з подією, яке привела до влади Адольфа Гітлера — Мюнхенською угодою.
Читайте також статті «Ракурсу» «Зміна риторики Путіна: тактичний хід чи особистий страх» і «Капкан для Путіна».