Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



США засудили на 9,5 років російського хакера
https://racurs.ua/ua/n70059-ssha-zasudyly-na-9-5-rokiv-rosiyskogo-hakera.htmlРакурсЯк повідомляє із посиланням на AssociatedPress «Еспресо.TV», Паніна звинуватили у створенні програми SpyEye для крадіжки банківських даних.
Зазначається, що ця програма збирала дані для доступу до рахунків клієнтів 253 фінансових установ. З її допомогою росіянин заразив близько 50 млн комп’ютерів у США.
Завданий хакером збиток американський суд оцінив у 1 млрд дол.
Олександра Паніна затримали в аеропорту Атланти у липні 2013 року.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що хакери зламали і виклали в інтернет базу даних з персональною інформацією майже 50 млн громадян Туреччини. Подібний витік став одним з найбільших в історії.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...