Ріо-2016: 18-річний львів’янин Коростильов вийшов у фінал змагань зі стрільби (ФОТО)

12 сер 2016, 22:43

У кваліфікації 18-річний спортсмен набрав 293 очки і посів третє місце в дисципліні «швидкісний пістолет». Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України на сторінці у Facebook.

.

Лідеру змагань, німцеві Крістіану Райтцу, він поступився трьома очками. У фіналі, який відбудеться завтра о 18.30, Коростильову протистоятимуть семеро спортсменами.

Ще один представник України в цьому ж виді програми Роман Бондарук набрав 286 очок, посів 18-е місце і не зміг пробитися до наступного етапу змагань.

«Бажаємо хлопцям успішно подолати другий етап кваліфікації завтра і показати чудові результати!», — додали в НОК.

Також зазначається, що прапороносець олімпійської збірної України Микола Мільчев вийшов до півфіналу змагань зі стендової стрільби. У кваліфікації вправи «скіт» 48-річний одесит набрав 74 очки з 75 можливих. Він посів підсумкове четверте місце, яке дозволило йому разом із ще п’ятьма спортсменами потрапити до півфіналу.

Півфінал відбудеться в ніч з суботи на неділю, о 03.00 за київським часом. Найкращі два спортсмена півфіналу потраплять у фінал, де розіграють золоту і срібну медаль.

В свою чергу, двоє українських плавців Михайло Романчук та Сергій Фролов не змогли потрапити у вісімку кращих за підсумками запливу вільним стилем на 1500 метрів. Романчук подолав дистанцію за 15:01.35 і став 15-м у загальному рейтингу учасників кваліфікації. Результат Фролова — 15:04.61, він зайняв 17-ту позицію серед 45 плавців.

Першу медаль Україні приніс Сергій Куліш, який посів друге місце у кульовій стрільбі. Бронзову медаль виграла Ольга Харлан у фіналі індивідуального турніру з фехтування на шаблях. «Срібло» приніс Україні Олег Верняєв в багатоборстві.

Нагадаємо, Олімпіада в Ріо-де-Жанейро проходить з 5 по 21 серпня. У змаганнях беруть участь 207 українських спортсменів в 27 видах спорту.