Новости
Ракурс

Шукати тих, хто пропонує конкретні рішення

Кандидат має бути святим й пройти свою каденцію, немов Ісус Христос по воді. А чого інакше за нього голосувати? Ти можеш закатати усі дороги в  асфальт, зробити тисячі правильних справ, але на виборах тобі пригадають лише помилки. Наше суспільство «заточене» на негатив. І таке ставлення не тільки до кандидатів на виборні посади, керівників. Переважно і дітей своїх виховуємо: отримав «12», сказали: «Молодець» і забули. А не дай Боже десь  дитина накосячить, так уся родина буде їй місяць докоряти (ай-яй-яй, як же так), ще й через рік пригадають. .

Ось так на критиці попередників та негативі проривається до влади купа авантюристів, які по суті своїй не конструктивні і не вміють робити нічого, крім хаяти інших.

Люди плачуть: знову «поміняли шили на мило». Поки ми не зрозуміємо: помилки то нормально, управляти селом, містом, а тим більше країною п’ять років ідеально – неможливо. Маємо навчитися зважувати досягнення й недоліки, вирішувати для себе, чого було більше. Дивитися на те, наскільки людина вміє визнавати свої помилки, піддається тиску громади. Тоді правильно оберемо  – змінити чи залишити.

Якщо змінити,то на кого? Не рекомендую тих,хто лишень найголосніше кричить: «Лайно, лайно». Напружтесь і пошукайте тих, хто пропонує конкретні рішення.

Заметили ошибку?
Выделите и нажмите Ctrl / Cmd + Enter