Футболіст знепритомнів після удару блискавки, фото — Globoesporte

Удар блискавки «вирубив» футболіста під час матчу у Бразилії (ВІДЕО)

15 січ 2019, 13:19

У Бразилії футбольний матч заледве не закінчився трагедією. Під час поєдинку Кубка Сан-Паулу серед юніорів між «Атлетіко» і «Агуа Санта» блискавка влучила в стадіон, внаслідок чого один з футболістів знепритомнів, повідомляє 15 січня Globoesporte.

.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Атлетіко», але був перерваний на 47 хвилині.

До цього футболістів поливала злива, а на початку другого тайму дуже близько від стадіону вдарила блискавка. Півзахиснику «Агуа Санти» Енріке стало зле, він підійшов до лави запасних, де й знепритомнів.

За словами самого футболіста, він прийшов до тями у машині швидкої допомоги.

Клуб згодом пояснив, що футболіст постраждав не від прямого удару блискавки, а від переляку. Незважаючи на те, що зараз Енріке почувається нормально, йому все ж доведеться відбути певні відновлювальні процедури в госпіталі.

«Ракурс» повідомляв, що у травні минулого року у Греції блискавка влучила у міжміський автобус з пасажирами, внаслідок чого транспорт згорів.