Марина Бех-Романчук чудово виступила на турнірі в Німеччині. Фото: Телеканал 24

Легкоатлетка з України здобула срібну медаль на турнірі в Німеччині

2 лют 2019, 13:39

Українка Марина Бех-Романчук на міжнародному турнірі з атлетики Istaf Indoor у Берліні стала володаркою срібної нагороди.

.

На змаганні представниця України також встановила особистий рекорд — стрибнула на довжину 6,73 м. Про це 2 лютого повідомляє Національний олімпійський комітет України та олімпійська команда у Facebook.

«Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук з особистим рекордом 6,73 здобуває срібну нагороду в стрибках у довжину на турнірі Istaf Indoor у Берліні», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українка на два сантиметри покращила свій особистий рекорд. Перше місце посіла німецька спортсменка Малайка Мігамбо. Вона встановила новий світовий рекорд — зуміла стрибнути на 6,99 м.

Як відомо, в 2018 році Бех-Романчук теж здобувала «срібло» на чемпіонаті Європи в Берліні. Тоді на відкритій арені українка стрибнула на 6,73 м.

Нагадаємо, українські шпажисти Ксенія Пантелєєва та Богдан Нікішин взяли участь у турнірі Гран-прі в Катарі, де здобули срібну та бронзові медалі.