Георгій Зантарая здобув бронзову медаль та турнірі у Франції. Фото: Портал Акцент

Український дзюдоїст Георгій Зантарая став призером турніру у Франції (ВІДЕО)

10 лют 2019, 15:54

Спортсмен із України Георгій Зантарая здобув бронзову медаль на міжнародному турнірі Grand Slam у Парижі.

.

Українець виступав у ваговій категорії до 66 кг. В 1/16 фіналу він переміг росіянина Арама Григоряна, далі був сильнішим за дзюдоїста Аюба Ель-Ідрісі з Катару. У чвертьфіналі турніру Зантарая був кращим за представника Єгипту Мохамеда Абдельмавгуда. У півфіналі він, на жаль, поступився дзюдоїсту із Молдови Денису Вієру. Про це повідомляє XSport.

Бронзову нагороду українець здобув після перемоги над росіянином Абдулою Абдулжалиловим.

Нагадаємо, Олександр Абраменко став володарем срібної медалі. Українець показав хороший результат на чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу в американському штаті Юта.