Олександр Абраменко став призером чемпіонату світу. Фото: НОК України у Facebook

Український фристайліст здобув срібну медаль на чемпіонаті світу в США

7 лют 2019, 08:24

Спортсмен із України Олександр Абраменко став володарем срібної медалі. Українець показав хороший результат на чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу в американському штаті Юта.

.

Це «срібло» стало першою нагородою українського олімпійського чемпіона 2018 року. Також ця медаль стала другою в історії української лижної акробатики. Бронзову медаль у 2011 році виборола Ольга Волкова. Про це 7 лютого повідомляє Національний олімпійський комітет України у Facebook.

Абраменко у суперфіналі чемпіонату виконав стрибок Back-Double-Full-Full-Full. Цим він зумів набрати 126.24 балів. Переміг у змаганнях представник Російської Федерації Максим Буров — 130,09 балів. Третє місце посів спортсмен із Швейцарії Ной Рот.

Змагання з лижної акробатики серед жінок українка Ольга Полюк завершила на сьомій позиції, а перемогла представниця Білорусі Олександра Романовська.

Нагадаємо, українка Марина Бех-Романчук на міжнародному турнірі з атлетики Istaf Indoor у Берліні стала володаркою срібної нагороди. На змаганні вона також встановила особистий рекорд — стрибнула на довжину 6,73 м.